بهترین هدایای تبلیغاتی و چاپ بادکنک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی | ساک دستی پارچه ای

ساک تبلیغاتی | ساک دستی پارچه ای

ساک تبلیغاتی وسیله ای بسیار کاربردی از اقلام تبلیغاتی می باشد که کارایی های بسیاری از جابجایی اجناس و خرید دارد. از آنجایی، این وسیله به عنوان هدایایی خلاقانه و نوین به شمار می آید ، که ارتباط خوبی بین فروشنده و خریدار ایجاد میگردد . چه حسی خوبی است هنگامی که کالایی خرید می کنید به جای نایلونهای پلاستیکی یک بار مصرف و بی کیفیت یک ساک دستی پارچه ای دریافت کنید و چقدر بهتر که تبلیغات و مشخصات خود را بر روی محصول درج کنید .

از این رو هدایای تبلیغاتی فانوس با سالها تجربه در زمینه تولید و عرضه هدایای تبلیغاتی خلاقانه از جمله ساک تبلیغاتی, ساک دستی پارچه ای, ساک دستی, ساک سوزنی, ساک نمایشگاهی, هدایای نمایشگاهی ,ساک کاغذی تبلیغاتی,  ساک خرید تبلیغاتی با بهترین قیمت انواع لوازم تبلیغاتی نمایشگاهی می باشد.

محصولات ساک تبلیغاتی

چاپ ساک تبلیغاتی

لیست قیمت انواع ساک تبلیغاتی همراه با چاپ لگو و نشان تجاری شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت
کلیه ساک های دستی پارچه ای ما از مرغوب ترین و با کیفیت ترین سازندگان جاکلیدی در سراسر دنیا تهیه شده است و با بهترین کیفیت نشان تجاری دلخواه شما با استفاده از بهترین نوع شابلون یا گلدوزی حک می شود

تحویل سریع

بازدهی بالا

جذابیت

خلاقیت

سوالات متداول در چاپ ساک تبلیغاتی

جنس متریال ساک تبلیغاتی

ساک های دستی ارائه شده در هدایای تبلیغاتی فانوس عموما از جنس پارچه سوزنی,ساده و پارچه ای بسته به نوع سفارش شما پرسی یا دور دوخت می باشند . از برخی ویژگی های مهمی که در سفارش ساک تبلیغاتی باید در نظر بگیرد :

ابعاد ساک دستی

نوع دسته و لوپ آن

رنگ بندی پارچه و نوع رنگ

سفارش چاپ یک رو یا دو رو

حداقل سفارش ساک تبلیغاتی

حداقل سفارش برای انواع ساک تبلیغاتی 1000 عدد می باشد.

زمان تحویل هدایا تبلیغاتی

زمان بندی اجرایی عادی 5 تا 7 روز و سفارشات فوری می باشد.

نوع چاپ ساک دستی

نوع چاپ بر روی ساک دستی به صورت چاپ سیلک یا تامپو است.

طراحی متن چاپ

بهترین محیط طراحی Corel ویا هر برنامه خطی و در صورت ضرورت Photoshop. حتی الامکان به صورت پوزیتیو و یا مثبت (طرح مشکی روی صفحه سفید) با بیشترین بزرگنمایی و بالاترین وضوح ممکن که از نهایت سطح مفید 9*9 صفحه استفاده شده باشد.

فونت های بکار رفته از خواناترین و واضح ترین فونت ها مانند ترافیک, یکان و مانند اینها باشد که شماره فونت های بکار رفته کمتر از شماره 20 نباشد و از حالت Text خارج شده و به حالت Weld در بیاید.

توجه: چاپ جاکلیدی به لحاظ حساسیت های اجرایی نیاز به طراحی ویژه دارد لذا رعایت نکات ذکر شده الزامی می باشد.

کاربردهای ساک دستی پارچه ای

نمایشگاهها، سمینارها، مراسمات، خرید، فروشگاههای مواد غذایی، پوشاک و …

مزایای ساک تبلیغاتی

مهمترین ویژگی این نوع هدیه تبلیغاتی کاربردی بودن و قیمت ارزان

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

نشانی ما

تهران – چهاردنگه – شهرک صنعتی چهاردنگه – مجتمع کوشک ایرانیان – طبقه همکف – واحد 15

تلفن های تماس

بخش فروش:02155271910
بخش پشتیبانی:02155271908

درباره هدایای تبلیغاتی فانوس

وب سایت هدایای تبلیغاتی فانوس  یک مجموعه پویا و پیوسته در حال توسعه است که خدمات آن شامل خدمات حوزه چاپ، حوزه تبلیغات است. محصولات و خدمات ما برای ارائه بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت و هزینه تمام شده طراحی شده اند. ما در تبلیغات فانوس تمام امکانات و ابزارهای ممکن را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتریان را فراهم کنیم.

مدیریت هدایای تبلیغاتی فانوس : محسن حیدری

شماره تماس مستقیم مدیریت:09125343515

 

شرکت هدایای تبلیغاتی فانوس فروش انواع هدایای تبلیغاتی جدید مانند خودکار تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ،ست مدیریتی ، جاکلیدی، فلش مموری تبلیغاتی ، فلش کارتی ، ساک تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی ، بج سینه ، ست رومیزی ، چاپ بادکنک تبلیغاتی ، سررسید ارزان ، تقویم رومیزی ، لباس تبلیغاتی ، چاپ سررسید اختصاصی و ست مدیریتی تبلیغاتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.