وبلاگ

دسامبر 4, 2018

انواع بادکنک های خاص

بادکنک های شب تاب یا ال ای دی
بادکنک های LED یا شب تاب در اصل از یک بادکنک لاتکس معمولی که پیشتر توضیح دادیم و یک چراغ LED کوچک تشکیل شده است. چراغ LED این بادکنک ها در محیط تاریک باعث درخشش بادکنک می شود می شود . بعضی از این بادکنک های LED قابلیت تنظیم برای درخشش چشمک زن را دارند و بعضی هم فاقد این قابلیت هستند. در زیر تصویر این نوع از بادکنک ها را می بینید.


بادکنک بوبو بالون
اگر شما در تهران یا شهرهای بزرگ تردد دارد در کنار اکثر چهارهای تهران و دیگر شهرها بادکنک های شیشه ای بزرگی را می بینیم که با رشته چراغ LED منظره زیبایی را درست کرده اند به این بادکنک ها بوبو بالون (بوبو بالن) می گویند.


بادکنک های کانفتی یا رنگی رنگی
بادکنک های کانفتی یا رنگی رنگی یکی از بادکنک های کمتر شناخته شده در ایران است، این بادکنک ها به این دلیل کانفتی نامیده می شوند که درون آنها (درون یک بادکنک شیشه ای شفاف) کاغذ رنگی گرد یا خرد شده ریخته می شود که به انگلیسی کانفتی (conffetti) می گویند. البته این بادکنک ها حتما باید با باد هلیوم پر شوند تا کاغذ رنگی در سطح آن پخش شود اگر باد هوا آنها را پر کنیم کاغذ های رنگی ته نشین می شوند.


بادکنک ORBZ

بادکنک های ORBZ دسته جدید و زیبایی از بادکنک ها هستند که از فویل ساخته می شوند. این بادکنک ها برخلاف فویلی هایی که پیشتر معرفی کردیم سه بعدی هستند. اگر کیفیت ساخت این بادکنک ها مناسب نباشد آنها به صورت مناسب در هوا شناور نمی شوند.

بادکنک تعیین جنسیت
جدیدا جشنی با نام تعیین جنسیت در میان زوج ها رواج یافته است، در این جشن پس از اینکه جنسیت بچه (که هنوز به دنیا نیامده است) معلوم شد، پدر و مادر بچه بدون آنکه برگه تشخیص جنسیت را نگاه کنند و از جنسیت فرزندشان آگاه شوند از دوستان و خانواده می خواهند که برایشان بادکنک تعیین جنسیت تدارک ببینم. این بادکنک یک بادکنک بزرگ مشکی مات از جنس لاتکس است که داخل آن پیدا نیست. درون این بادکنک را با باد هلیوم و بادکنک های کوچکتر و کاغذ رنگی هایی پر می کنند. اگر بچه پسر باشد رنگ بادکنک های کوچکتر و کاغذ های رنگی باید آبی باشد و اگر فرزند دختر باشد رنگ بادکنک های کوچکتر و کاغذ رنگی ها باید صورتی باشد. در هنگام جشن زمانی که قرار جنسیت قرار است اعلام شود پدر و مادر فرزند با یک سوزن بادکنک مشکی شناور روی هوا را می ترکانند و با مشاهده رنگ صورتی یا آبی به جنسیت فرزندشان پی می برند.


جعبه سورپرایز

اگر قصد دارید یکی از عزیزانتان را سورپرایز کنید یکی از گزینه های شما جعبه سورپرایز بادکنی است. این جعبه به صورتی طراحی شده است که درونش با یک بادکنک بزرگ که با باد هلیوم پر شده است و چندین بادکنک کوچکتر پر می شود می شود. طراحی جعبه به صورتی است که زمانی که درب آن برداشته می شود جعبه از هر چهار طرف باز می شود و بادکنک های از جعبه بیرون می آیند. شما می توانید داخل جعبه کادو یا هر چیز دیگه ای که می خواهید نیز قرار دهید.

بادکنک آرایی
About fanoosads
سلام و عرض ادب، با تشکر از اینکه از مجموعه تبلیغاتی فانوس بازدید نموده اید. تیم تبلیغاتی فانوس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی ، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و طراحی سایت بهترین خدمات را برا بهبود و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما ارائه می دهد.

Leave a Reply