ژوئن 25, 2016

تبلیغات

بهترین روش های تبلیغات و بازار یابی در بازار ایران

برخی از روش های روز تبلیغات و بازاریابی در کشورهای توسعه یافته به مراتب با هزینه کمتر و بازده بالا  انجام میگردد ؛

لیکن در کشور عزیزمان ایران  به دلیل وابستگی تبلیغات و بازاریابی به سیاست، اقتصاد عمومی کشور، رشد علمی و فرهنگی و . . .

موارد دیگر عملا بکارگیری متدهای روز و جدید به دلیل هزینه بالا و بازده کم امکانپذیر نیست !

بهترین شیوه برای استفاده از الگوهای عملی بررسی روش های بازاریابی و تبلیغات کشورهای توسعه یافته مربوط به 5 سال الی 15 سال قبل است ;  ممکن است دلیل استقبال و تاثیرگذاری روش های گذشته بر مصرف کنندگان ایرانی به دلیل وابستگی تبلیغات و بازاریابی به اقتصاد و توسعه دانش و فرهنگ روشهای قدیمی تر در ایران بازده بالاتری دارد و توسط مصرف کنندگان بیشتر استقبال میشود.

  برای عملی نمودن و تغییر سبک تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات خود قبل از هر کار  با یک مشاور بازاریابی و تبلیغات مشورت کنید تا بهترین گزینه را در بازار رقابتی ایران به شما پیشنهاد کند .

طراحی یک وب سایت حرفه ای با هدف معرفی محصولات:

برای راه اندازی وب سایت خود کافیست ابتدا ثبت دامین مرتبط با برند تجاری تان را انجام دهید

و در نهایت با خرید هاستینگ و سفارش طراحی سایت به یک شرکت طراحی سایت معتبر اقدام به راه اندازی سایت خود نمایید . وب سایت شما به نوعی یک واسطه اطلاع رسانی آنلاین و کم هزینه به حساب میاید و مشتریان شما با مراجعه به سایت شما میتوانند تمام اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شما را به دست آورند .راهاندازی یک وب سایت حرفه ای از بهترین روش های تبلیغات و بازار یابی در بازار ایران و جهان می باشد.

با گذشت زمان ارزش وب سایت شما بیشتر می شود

راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی محصولات

اگر کالا یا محصول شما امکان فروش انلاین را دارد هیچ درنگی جایز نیست و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید . راه اندازی فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می دهد تا به توانید کالا ها و محصولات خود را در هر زمان و هر مکان به آسانی و بدون و واسطه به فروش به رسانید. وهمچنین به بازاریاب های خود امکان معرفی محصولات را در هر نقطه جغرافیایی می دهد.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی 1درصد فروشگاه سنتی است.

بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

بهترین زمان برای افزایش رتبه سایت در گوگل یا یاهو و سایر جستجوگر ها ؛ حداقل 2 ماه پس از طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی است . پس از راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی اولین گام افزایش رتبه و رنک سایت یا فروشگاه اینترنتی در موتورهای جستجوگر معتبر دنیا میباشد . بهینه سازی سایت با هدف افزایش رتبه صفحات سایت در نتایج جستجوی کاربران در گوگل ؛ یاهو ؛ بینگ و . .  سایر جستجوگر ها میباشد که این افزایش رتبه موجب افزایش بازدید سایت یا افزایش بازدید فروشگاه اینترنتی و در نهایت موجب افزایش تاثیرگذاری  تبلیغات و بازاریابی از طریق وب سایت در فضای مجازی میباشد .

بهینه سازی سایت و افزایش بازدید بهترین راه برای معرفی و برندینگ

تبلیغات در وب سایت های معتبر ایرانی و جهانی

بنرهای تبلیغاتی ، تبلیغات متنی و لینک دار و تبادل لینک با سایتهای دارای رنکیگ بالا و معتبر یکی از روش های بسیارمرسوم در افزایش بازدید وب سایت می باشد . برای بالا بردن رتبه سایت و افزایش بازدید لزوما تبلیغات و یا تبادل لینک با هر سایتی برای شما سودمند نخواهد بود برای بررسی اینکه چه سایتی می تواند موجب افزایش رتبه سایت شما شود کافیت نام دامنه وب سایت را در یایت www.alexa.com وارد نموده و از رتبه ان سایت با خبر شوید.

تبلیغات رایگان و پولی از جمله راههای افزایش بازدید و رنکینگ سایت

آموزش
About fanoosads
سلام و عرض ادب، با تشکر از اینکه از مجموعه تبلیغاتی فانوس بازدید نموده اید. تیم تبلیغاتی فانوس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی ، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و طراحی سایت بهترین خدمات را برا بهبود و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما ارائه می دهد.

Leave a Reply