بهترین و با کیفیت ترین محصولات

خودکار تبلیغاتی | خودکار فلزی

چرا خودکار تبلیغاتی

1

خودکارهای تبلیغاتی به بسیار موارد مورد مصرف عموم مردم می باشد از جمله این دلایل می توان ، قیمت مناسب، حسن علاقه به نوشتن و غیره نام برد، و به همین دلیل جایگاه اول در محصولات هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است.

2

انواع خودکار تبلیغاتی شامل خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، خودکار تبلیغاتی فلزی، خودکار تاچ، ست خودکار و روان نویس، ست خودکار و خودنویس، ست خودکار و اتود، خودکار جفتی تبلیغاتی (ست ۲ تایی) اشاره نمود. که در هدایا تبلیغاتی فانوس موجود می باشد.

3

قیمت خودکار تبلیغاتی بسیار پایین و مقرون به صرفه است به همین دلیل جزء بخش های مهم سبد هدیه تبلیغاتی به شمار می رود. خودکار تبلیغاتی ارزان می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد در زمانی که بخواهید یک خودکار تبلیغاتی پلاستیکی عالی خریداری کنید . پیشنها میشود کیفیت بالای خودکارهای تبلیغاتی فلزی رو هم در نظر بگیرید.

4

اولین نکته در هنگام خرید خودکار های پلاستیکی و فلزی توجه به وزن و تناسب ان با بدنه خودکار می باشد که باعث استفاده راحت و عدم خستگی در هنگام استفاده از خودکار های تبلیغاتی می شود . دومین نکته در هنگام خرید و سفارش خودکار های تبلیغاتی توجه به نوع جوهر و راون نویسی آن می باشد، اگر در خودکار تبلیغاتی از جوهر خوبی استفاده نشود موجب کندی و درد مچ و انگشتان خواهد شد و خودکاری که خوب ننویسد به کنار گذاشته خواهد شد و اگر به کنار گذاشته شود و از آن استفاده ای نشود، بالتبع پیام تبلیغاتی شما انتقال داده نخواهد شد.

5

برندهای معتبر خودکار تبلیغاتی فلزی عبارتند از : اشل ، ورونا ، پورتوک ، سناتور ، سونیتو ، یوروپن ، ملودی . قیمت این محصول از نمونه پلاستیکی بالاتر است اما کیفیت خوب خودکار تبلیغاتی فلزی و چاپ ماندگار لیزر بر روی آن باعث گردیده تا این محصول به یکی از پرفروشترین محصولات در میان هدایای تبلیغاتی تبدیل شود.

هدایای تبلیغاتی فانوس

لیست قیمت خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی فلزی , خودکار تبلیغاتی پلاستیکی , خودکار تبلیغاتی پایه دار پلاستیکی , خودکار تبلیغاتی پایه دار فلزی, ست خودکار تبلیغاتی نفیس, روانویس تبلیغاتی ,خودنویس تبلیغاتی

آخرین اخبار

04 آوریل 18
رونق کسب و کار با طراحی سایت

رونق کسب و کار با طراحی سایت رونق کسب و کار و افزایش فروش نیاز به راهبردی به روز با توجه به فناوری ه...

25 ژوئن 16
آشنایی با روش های تبلیغاتی

آشنایی با روش های تبلیغاتی در عصر امروز تبلیغات دیگر به تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای محدود نمی‌شود...

25 ژوئن 16
تبلیغات

بهترین روش های تبلیغات و بازار یابی در بازار ایران برخی از روش های روز تبلیغات و بازاریابی در کشورها...

سوالات متداول

تحویل سریع، جذابیت، بازدهی بالا از جمله مهمترین دلاین موفقیت این هدیه تبلیغاتی می باشد.

 1. 1
  جنس متریال خودکار تبلیغاتی

  خودکارهای تبلیغاتی ارائه شده در هدایای تبلیغاتی فانوس از جنس فلز ضد زنگ و پلاستیکی می باشد.

 2. 2
  حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی

  حداقل سفارش برای خودکار های تبلیغاتی فلزی 100 عدد و خودکار تبلیغاتی پلاستیکی 1000 عدد می باشد.

 3. 3
  زمان تحویل خودکار تبلیغاتی

  زمان بندی اجرایی عادی 5 تا 7 روز و سفارشات فوری می باشد

 4. 4
  چاپ خودکار تبلیغاتی

  نوع چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی به صورت تامپو یا لیزر می باشد.

 5. 5
  طراحی متن چاپ

  بهترین محیط طراحی Corel ویا هر برنامه خطی و در صورت ضرورت Photoshop. حتی الامکان به صورت پوزیتیو و یا مثبت (طرح مشکی روی صفحه سفید) با بیشترین بزرگنمایی و بالاترین وضوح ممکن که از نهایت سطح مفید 9*9 صفحه استفاده شده باشد