وبلاگ

دسامبر 4, 2018

ساده ترین راه قرار دادن هدیه در بادکنک بدون هیچ هزینه ای

قرار دادن هدیه داخل بادکنک که یکی از پرطرفدارترین وجذاب ترین روش هدیه دادن است است. این کار را خیلی راحت و با کمترین هزینه می توانید انجام دهید. کاری کنید در هر مجلس چشمان همه به سمت هدیه ی شما خیره شود. قرار دادن هدیه در بادکنک، یک روش مدرن و شیک برای هدیه دادن است که شما با استفاده از آن می توانید به جای کادو پیچ کردن هدیه هایتان (که شیوه ای قدیمی و منسوخ شده می باشد) آن ها را داخل بادکنک قرار داده و به طرف مقابل خود هدیه دهید. این کار کوچک و شاید پیش پا افتاده نشان دهید که تا چه اندازه به او اهمیت می دهید!

انواع هدایایی که می توانید درون بادکنک قرار دهید:
۱- عروسک
عروسک های داخل بالن طرفدار های زیادی دارند! مخصوصا به عنوان کادو تولد یا کادوی ولنتاین. شاید عروسکی که انتخاب می کنید خیلی گران نباشد ولی با اینکار جلوه ی فوق العاده ای پیدا می کند.

۲- لباس و پارچه
معمولا لباس و پارچه در جشن های نامزدی و عقد هدیه داده می شود. با گذاشتن آن ها در بادکنک چشم مهمان ها را به هدیه خود خیره کنید.

۳- دسته گل
هم دسته گل مراسم های مختلف و هم دسته گلی که وسط آن حلقه نامزدی قرار می گیرد درون بادکنک جذاب تر به نظر می رسد.

چطور عروسک ها داخل بادکنک گذاشته می شود؟
برای این کار به دو نفر نیاز هست. بادکنک کش می آید و این کش آمدن محدودیت دارد. همانطور که می دانید باید بادکنک ها حساس هستند. پس از استفاده از اشیاء تیز و برنده اجتناب نمایید. به خاطر داشته باشید برای این کار ناخن بلند نداشته باشید.

ابتدا به همراهتان بگویید تا دو دست خود را در بادکنک باد نشده بگذارد. طوری که دستش به ته بادکنک بچسبد .
حالا دهانه و داخل بادکنک را تا آنجایی که راه دارد بکشد تا برای قرار دادن عروسک آماده شود. باید دستها کاملا خشک باشد.
حالا ته عروسک را وارد بادکنک کرده و کامل داخل آن بگذارید.
اگر کار قرار دادن عروسک و اشیای دیگر در بادکنک تمام شد به دوستتان بگویید به آرامی دستش را بکشد بیرون و برای این کار به شما نیاز دارد، شما باید با دو دست خود بیرون بادکنک و جایی که دست دوستتان قرار دارد را گرفته و بکشید تا به راحتی دست او بیرون بیاید. خوب وقتی که دستتانش در آمد شما هم به آرامی بادکنک را رها کنید.

حالا بادکنک برای باد کردن آماده است. شما میتوانید لباس کودک یا گل و….نیز با همین روش درون بادکنک قرار دهید.

بادکنک آرایی
About fanoosads
سلام و عرض ادب، با تشکر از اینکه از مجموعه تبلیغاتی فانوس بازدید نموده اید. تیم تبلیغاتی فانوس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی ، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و طراحی سایت بهترین خدمات را برا بهبود و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما ارائه می دهد.

Leave a Reply