وبلاگ

دسامبر 4, 2018

مزایای استفاده از بادکنک در تبلیغات

همیشه در معرض دید است
بادکنک تبلیغاتی به هیچ عنوان پنهان نمیشود. نه در جیب، نه در کیف نه هیچ جای دیگر… تا زمانی که به هر دلیلی از بین نرفته باشد، در معرض دید است و برای شما به تبلیغات ادامه میدهد.

جذب کننده ماهر دید ها
توجه کرده اید هر جایی که بادکنک باشد نگاهتان ناخوداگاه جذب آنجا می شود؟ توانایی فوق العاده بادکنک به جذب دید بالا بخاطر تفاوت خطوط و رنگهای آن از محیت اطراف است. بادکنی که حامل اطلاعات کسب و کار شماست براحتی این اطلاعات را در معرض دید می گذارد.

رابطه شیرین عاطفی با مشتریان برقرار میکند
چه حس خوبی خواهید داشت اگر هدیه ای تبلیغاتی باعث شادی ولبخند فرزند، خواهر و یا برادر کوچک شما شود؟ و حال چه حسی با دیدن لوگو و یا برندی خواهید داشت که روی بادکنک شادی بخش عزیزتان، درج شده باشد؟ بلی، شما با استفاده از این هدیه تبلیغاتی، چنین رابطه ای را میتوانید با مشتریان خود برقرار کنید

ارزان ولی تاثیرگذار
بادکنک تبلیغاتی نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر، بسیار ارزانتر است، ولی در عین حال تاثیرگزارتر، امروزه تعداد زیادی تراکت تبلیغاتی در پیاده رو و خیابان ها دیده میشود که بدون داشتن هیچ تاثیری روی عابران، مردم بدون هیچ توجهی از کنار و روی آن میگذرند و می روند

یک تیر و دو نشان
در فرهنگ و جامعه ما کودکان و شادی آنها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و خواهد بود. بادکنک این مسئولیت را به نحو احسنت بر عهده می گیرد. حال آن که در حمان حین بادکنکی که حامل لوگو و اطلاعات کسب و کار شماست باعث این شادی باشد.

بادکنک آرایی
About fanoosads
سلام و عرض ادب، با تشکر از اینکه از مجموعه تبلیغاتی فانوس بازدید نموده اید. تیم تبلیغاتی فانوس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی ، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و طراحی سایت بهترین خدمات را برا بهبود و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما ارائه می دهد.

Leave a Reply