وبلاگ

می 29, 2019

هدایای تبلیغاتی مناسب برای پزشکان

هدایای تبلیغاتی پزشکان

پزشکان به عنوان یکی از جوامع مهم و پردرامد کسب و کار می باشند. از طرفی رسیدن به پزشک مورد نظر و تبلیغ محصولات و خدمات شما کار بسیار دشواری می باشد و باید از هفت خان رستم گذشت، خان هفتم و مهمترین خان آن گذشتن از سد منشی مطب ها است که دارای کلاس خاص، مشغله فراوان، و عدم پاسخگویی تلفن و در بسیار موارد به علت تخصص های بسیار بالا و خارق العاده حوصله جواب دادن به ارباب رجوع را ندارند و به این صورت اغلب کمپین های تبلیغاتی برای پزشکان با در بسته مواجه می شوند.
یکی از راههای تبلیغات موثر برای پزشکان ، هدایای تبلیغاتی می باشد . هدایای تبلیغاتی مناسب برای پزشکان به دو دسته اصلی تقسیم می شوند ، دسته اول همانند سایر مشاغل ، شامل استفاده از محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی ، فلش تبلیغاتی و … می باشند و دسته دوم شامل هدایای تبلیغاتی تخصصی شامل تب سنج های دیجیتال، ترازوی دیجیتال، ماساژورهای برقی و دستی، روکش صندلی های طبی و ماساژور، ست حوله، ساعت پرستاری، فشار سنج بازویی، کیف های کمک های اولیه، گوشی ضربان قلب، ماسک سه لایه بتادین، گاز استریل، پد الکلی، دستکش طبی، هیدروژل سوختگی لنگ گاز، قیچی، پنبه هیدروفیل، درجه تب(دما سنج )، چسب زخم، محافظ قرص، چراغ قوه پزشکی،خمیر دندان و سایر لوازم بهداشت دهان و دندان می باشد که هر کدام با توجه به نوع پزشک دارای کاربرد های فراوان هم برای پزشکان و هم برای مراجعین به مطب ها دارد.
نوع چاپ هدایای تبلیغاتی مناسب برای پزشکان، با توجه به حساسیت این ابزارها ، بالتبع داری ویزگی های خاصی می باشد، مثلا برای هدایای تبلیغاتی فلزی و یا پلاستیکی باید از حکاکی لیزری استفاده نمود و برای هدایای تبلیغاتی که نیاز به محیط ها استریل ندارند از چاپ تامپو و سیلک نیز می توان استفاده کرد.
اگر می خواهید یک هدیه دائمی و مناسب را به پزشکان اهدا کنید بهتر است روی تب سنج ها و فشار سنج ها تمرکز کنید. این دو وسیله در فعالیت پزشکان نقش مهمی دارند.

 

 

هدایای تبلیغاتی کاربردی
About fanoosads
سلام و عرض ادب، با تشکر از اینکه از مجموعه تبلیغاتی فانوس بازدید نموده اید. تیم تبلیغاتی فانوس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی ، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و طراحی سایت بهترین خدمات را برا بهبود و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما ارائه می دهد.

Leave a Reply