درباره ما

وب سایت هدایای تبلیغاتی فانوس به مدیریت خانم مریم ولیعی یک مجموعه پویا و پیوسته در حال توسعه است که خدمات آن شامل خدمات حوزه چاپ، حوزه تبلیغات است. محصولات و خدمات ما برای ارائه بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت و هزینه تمام شده طراحی شده اند. ما در تبلیغات فانوس تمام امکانات و ابزارهای ممکن را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتریان را فراهم کنیم.

خدمات ما

ما در تبلیغات فانوس هیچ گونه محدودیت جغرافیایی برای فعالیت های خود قائل نیستیم. ما اعتقاد داریم تمامی افراد در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند چون شایسته آن هستند.

  1. هدایای تبلیغاتی

    طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی مانند لیوانهای تبلیغاتی ،هدایای تبلیغاتی دیجیتال مانند فلش مموری های تبلیغاتی عمومی و اختصاصی, انواع پاوربانک های تبلیغاتی، هدایای چرم تبلیغاتی مانند کیف چرم تبلیغاتی در انواع دستی ، جیبی و پالتویی,انواع لوازم تزئینی تبلیغاتی مانند خوشبو کننده هوا,بادکنک های تبلیغاتی , انواع لباس کار تبلیغاتی مانند انواع روپوش تبلیغاتی ، کاپشن تبلیغاتی ، کلاه تبلیغاتی انواع خودکار های تبلیغاتی فلزی ، خودکارهای تبلیغاتی فانتزی ، خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی و پایه دار,ست خودکار تبلیغاتی و روانویس , انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری و رومیزی در مدلهای مختلف گرد و مسطتیل در متریال های مختلف چوبی ، پلاستیک و فلزی , انواع جاکلیدی تبلیغاتی فلزی,جاکلیدی و جاسوئچی تبلیغاتی فانتزی ، چوبی و پلاستیکی انواع ساک های تبلیغاتی پارچه ای ، ساک تبلیغاتی پلاستیکی,ساک تبلیغاتی نانو در مدلهای دور دوخت، ضد آب و پرسی در قیمتهای مختلف و متنوعو انواع سر رسید ، سالنامه و روز شما

  2. چاپ افست

    طراحی گرافیک، مشاوره چاپ، چاپ انواع کارت ویزیت، چاپ انواع تراکت تحریر و گلاسه، چاپ فرم های عمومی و اختصاصی، طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی و چاپ انواع تقویم های رومیزی و دیواری، چاپ انواع هولوگرام و لیبل، طراحی و تولید انواع پاکت CD، طراحی و چاپ انواع پاکت نامه و اوراق اداری، طراحی و تولید انواع ساک دستی کاغذی است.

  3. تبلیغات اینترنتی
  4. تبلیغات محیطی

اهداف هدایای تبلیغاتی فانوس

ما در فانوس رایانه اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. ایجاد راه حل های جامع در حوزه چاپ، تبلیغات و بازاریابی که به صورت یکپارچه بتواند خدمات با کمترین هزینه و بالاترین بازده و کیفیت را به مشتریان ارائه کند از جمله اهداف ما است.

دیدگاه ما در مورد مشتریانمان چیست؟
دیدگاه ما در تبلیغات فانوس این است که باید به مشتری احترام گذاشت زیرا بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری مشتریان آن هستند. ما اعتقاد داریم شرکت ها دو دسته هستند. دسته اول آنهایی که سخت کار میکنند تا از مشتری پول بیشتری دریافت کنند و دسته دوم آنهایی که سخت کار می کنند تا مشتری پول کمتری بپردازد. ما از دسته دوم هستیم. در این راستا از تمامی ابزارها و امکانات ممکن را بخدمت گرفتهایم و از هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهادی که ما در رسیدن به اهداف و دیدگاهمان یاری کند صمیمانه استقبال می کنیم.

تیم تبلیغات فانوس

مجموعه تبلیغاتی ما

تایرخچه ما

تحویل به موقع و با کیفیت

خرداد 1391

راه اندازی فروشگاه هدایای تبلیغاتی و فروش انواع بادکنک های تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی، سررسید و سالنامه در بازار تهران

فروردین 1392

چاپ انواع بادکنک های تبلیغاتی گرد، قلبی، هلیومی در انواع ابعاد 12 اینچ و 6 اینچ با بالاترین کیفیت

تیر 1392

راه اندازی وب سایت فروشگاهی هدایای تبلیغاتی فانوس و فروش انواع هدایای تبلیغاتی جدید مانند خودکار تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ،ست مدیریتی ، جاکلیدی، فلش مموری تبلیغاتی ، فلش کارتی ، ساک تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی ، بج سینه ، ست رومیزی ، چاپ بادکنک تبلیغاتی ، سررسید ارزان ، تقویم رومیزی ، لباس تبلیغاتی ، چاپ سررسید اختصاصی و ست مدیریتی تبلیغاتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت .

بهمن 1392

واردات انواع بادکنک های تبلیغاتی تایلندی، مکزیکی ، آلمانی و چاپ سفارشی بادکنک تبلیغاتی در تعداد انبوه

مهر 1393

صادرات و سفارش های بین المللی انواع هدایای تبلییغاتی

174پروژه طراحی سایت
299تبلیغاتی محیطی
150تبلیغات اینترنتی
1100پروژه هدایای تبلیغاتی
نظر مشتریان

دیگران درباره ما چه می گویند