بهترین و با کیفیت ترین محصولات

ساک تبلیغاتی | ساک دستی پارچه ای

چرا ساک تبلیغاتی

1

ساک تبلیغاتی وسیله ای بسیار کاربردی از هدایای تبلیغاتی می باشد که کارایی های بسیاری از جابجایی اجناس و خرید دارد. از آنجایی، این وسیله به عنوان هدایایی خلاقانه و نوین به شمار می آید ، که ارتباط خوبی بین فروشنده و خریدار ایجاد میگردد . چه حسی خوبی است هنگامی که کالایی خرید می کنید به جای نایلونهای پلاستیکی یک بار مصرف و بی کیفیت یک ساک دستی پارچه ای دریافت کنید و چقدر بهتر که تبلیغات و مشخصات خود را بر روی محصول درج کنید .

2

هدایا تبلیغاتی فانوس با سالها تجربه در زمینه تولید و عرضه هدایای تبلیغاتی خلاقانه از جمله ساک تبلیغاتی, ساک دستی پارچه ای, ساک دستی, ساک سوزنی, ساک نمایشگاهی, هدایای نمایشگاهی ,ساک کاغذی تبلیغاتی,  ساک خرید تبلیغاتی با بهترین قیمت انواع لوازم تبلیغاتی نمایشگاهی می باشد.

3

مهمترین عوامل در تعیین قیمت ساک دستی تبلیغاتی میتواند نوع و گرماژ جنس مصرفی ، مدل کیسه تبلیغاتی ، سایز پاکت ،نوع دسته و سایز دسته که بصورت دسته بندی یا دسته لوپ و یا دسته موزی صورت میپذیرد باشد ، و چاپ روی ساک تبلیغاتی بسته به نوع سفارش و طرح شما به شکل های مختلفی انجام میگیرد.

4

در بین ساک های تبلیغاتی پارچه ای اخیراً نوعی پارچه نبافته استفاده می شود که در بازار هدیه تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد این نوع پارچه را اصلاحا پارچه سوزنی می گویند. ساک تبلیغاتی سوزنی بدلیل قیمت مناسب و تنوع رنگ جایگاه ویژه ای در نزد مشتریان پیدا کرده است. ساک تبلیغاتی از جنس سوزنی را می توان بصورت دوخت ساده و یا کاست دار و دسته آن ها را می توان پانچ ساده یا موزی و یا با دسته بندی و لوپ تولید کرد.

5

ساک دستی پارچه ای یک محصول تبلیغاتی بادوام است که به علت نوع دوخت و جنس بکار رفته در آن مدت بسیار زیادی در چرخه مصرف باقی می ماند و از این رو یک راهکار تبلیغاتی بسیار بصرفه ، ارزان و مفید برای فروشگاه ها ، شرکت ها و ارگان ها است. ساک دستی تبلیغاتی پارچه از الیاف اسپان باند بوده و به همین دلیل این محصول ضد رطوبت بوده و بر خلاف کیسه های پلاستیکی که یک خطر بزرگ محیط زیستی بشمار می رود این محصول تجزیه پذیر بوده و دوستدار محیط زیست می باشد ، از این رو این محصول می تواند به عنوان ساک خرید گزینه مناسبی باشد.

هدایای تبلیغاتی فانوس

انواع جاکلیدی و جاسوئیچی

قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی ، ساک دستی فانتزی ، کیف دستی پارچه ای

آخرین اخبار

04 آوریل 18
رونق کسب و کار با طراحی سایت

رونق کسب و کار با طراحی سایت رونق کسب و کار و افزایش فروش نیاز به راهبردی به روز با توجه به فناوری ه...

25 ژوئن 16
آشنایی با روش های تبلیغاتی

آشنایی با روش های تبلیغاتی در عصر امروز تبلیغات دیگر به تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای محدود نمی‌شود...

25 ژوئن 16
تبلیغات

بهترین روش های تبلیغات و بازار یابی در بازار ایران برخی از روش های روز تبلیغات و بازاریابی در کشورها...

سوالات متداول

تحویل سریع، جذابیت، بازدهی بالا از جمله مهمترین دلاین موفقیت این هدیه تبلیغاتی می باشد.

 1. 1
  جنس ساک دستی تبلیغاتی

  ساک های دستی ارائه شده در هدایای تبلیغاتی فانوس عموما از جنس پارچه سوزنی,ساده و پارچه ای بسته به نوع سفارش شما پرسی یا دور دوخت می باشند . از برخی ویژگی های مهمی که در سفارش ساک تبلیغاتی باید در نظر بگیرد :
  ابعاد ساک دستی
  نوع دسته و لوپ آن
  رنگ بندی پارچه و نوع رنگ
  سفارش چاپ یک رو یا دو رو

 2. 2
  حداقل سفارش ساک دستی تبلیغاتی

  حداقل سفارش برای انواع ساک تبلیغاتی 1000 عدد می باشد.

 3. 3
  زمان تحویل ساک تبلیغاتی

  زمان بندی اجرایی عادی 5 تا 7 روز و سفارشات فوری می باشد

 4. 4
  چاپ ساک دستی تبلیغاتی

  نوع چاپ بر روی ساک دستی به صورت چاپ سیلک یا تامپو است.

 5. 5
  طراحی متن چاپ

  بهترین محیط طراحی Corel ویا هر برنامه خطی و در صورت ضرورت Photoshop. حتی الامکان به صورت پوزیتیو و یا مثبت (طرح مشکی روی صفحه سفید) با بیشترین بزرگنمایی و بالاترین وضوح ممکن که از نهایت سطح مفید 9*9 صفحه استفاده شده باشد. فونت های بکار رفته از خواناترین و واضح ترین فونت ها مانند ترافیک, یکان و مانند اینها باشد که شماره فونت های بکار رفته کمتر از شماره 20 نباشد و از حالت Text خارج شده و به حالت Weld در بیاید.