بهترین و با کیفیت ترین محصولات

ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی

فروش انواع ساعت تبلیغاتی

چرا ساعت تبلیغاتی

1

ساعت دیواری تبلیغاتی به عنوان یکی از پر طرفدارترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. از دلایل محبوبت ساعت تبلیغاتی دیواری به در چشم بودن و نمایان بودن آن است. با چاپ لگو و نشان تجاری شما بر روی ساعت تبلیغاتی و نصب آن در مکان های پر تردد ، بهترین تبلیغ برای کسب و کار شما می باشد.

2

هدیه تبلیغاتی فانوس به فروش انواع هدایای تبلیغاتی نفیس, ساعت تبلیغاتی دیواری, ساعت دیواری, ساعت رومیزی تبلیغاتی, هاب ساعت دار, ساعت تبلیغاتی ارزان, خرید ساعت رومیزی از بهترین تولید کنندگان هدایا تبلیغاتی همراه با چاپ نام  نشان تجاری شما بر محصول است.

3

قیمت ساعتهای دیواری تبلیغاتی برمبنای موتور چین با یک سال ضمانت محاسبه شده و در صورت سفارش با موتور چین درجه یک کم صدا با 2 سال گارانتی مبلغ 1500 تومان به قیمت ساعت ها اضافه می شود. سفارش ساعت با موتور تایوان مبلغ 3000 تومان به قیمت ساعت تبلیغاتی اضافه و با دو سال ضمانت ارائه خواهد گردید.

4

کاربرد های ساعت دیواری تبلیغاتی، مناسب برای معرفی کسب و کار شما در مکان های پرتردد مثل داروخانه های، فروشگاهها، بنگاههای املاک و … می باشد. مهمترین ویژگی این نوع هدیه تبلیغاتی نمایان بودنو در دید بودن آن می باشد.

5

بعد از انتخاب مدل ساعت دیوار تبلیغاتی مورد سلیقه تان طرح مورد نظر خود را ارائه دهید تا ببینید که طرح مورد نظر بر روی مدل انتخابی شما قابل اجرا است یا نه، ساعت هایی که از ام دی اف و استیل تشکیل شده اند امکان چاپ طرح بصورت چند رنگ را ندارند بنابراین اگر میخواهید تصویر یا متن چند رنگ باشد باید از ساعت هایی با قاب چوبی، پلاستیکی و کروم که دارای صفحه سفید هستند استفاده نمایید.

هدایای تبلیغاتی فانوس

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی ارزان قیمت ، تولید کننده ساعت دیواری تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی رومیزی ، قیمت ساعت رومیزی تبلیغاتی

آخرین اخبار

04 آوریل 18
رونق کسب و کار با طراحی سایت

رونق کسب و کار با طراحی سایت رونق کسب و کار و افزایش فروش نیاز به راهبردی به روز با توجه به فناوری ه...

25 ژوئن 16
آشنایی با روش های تبلیغاتی

آشنایی با روش های تبلیغاتی در عصر امروز تبلیغات دیگر به تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای محدود نمی‌شود...

25 ژوئن 16
تبلیغات

بهترین روش های تبلیغات و بازار یابی در بازار ایران برخی از روش های روز تبلیغات و بازاریابی در کشورها...

سوالات متداول

تحویل سریع، جذابیت، بازدهی بالا از جمله مهمترین دلاین موفقیت این هدیه تبلیغاتی می باشد.

 1. 1
  جنس متریال ساعت تبلیغاتی

  ساعت های دیواری تبلیغاتی ارائه شده در هدایا تبلیغاتی فانوس بسته به نوع سفارش و کالای انتخابی از جنس چوب، فلز و پلاستیک می باشد.

 2. 2
  حداقل سفارش ساعت تبلیغاتی

  حداقل سفارش برای انواع ساعت دیواری و ساعت رومیزی تبلیغاتی 50 عدد می باشد.

 3. 3
  زمان تحویل ساعت تبلیغاتی

  زمان بندی اجرایی عادی 5 تا 7 روز و سفارشات فوری می باشد

 4. 4
  چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

  نوع چاپ بر روی ساعت تبلیغاتی بسته به نوع سفارش هدایای تبلیغاتی به صورت سیلک ، سابلیمیشن یا حک لیزری می باشد.

 5. 5
  طراحی متن چاپ

  بهترین محیط طراحی Corel ویا هر برنامه خطی و در صورت ضرورت Photoshop. حتی الامکان به صورت پوزیتیو و یا مثبت (طرح مشکی روی صفحه سفید) با بیشترین بزرگنمایی و بالاترین وضوح ممکن که از نهایت سطح مفید 9*9 صفحه استفاده شده باشد.فونت های بکار رفته از خواناترین و واضح ترین فونت ها مانند ترافیک, یکان و مانند اینها باشد که شماره فونت های بکار رفته کمتر از شماره 20 نباشد و از حالت Text خارج شده و به حالت Weld در بیاید.